Moskītu tīkli

Mēs nodarbojamies ar visu veidu moskītu tīklu ražošanu un uzstādīšanu. Moskītu tīkls:

  • Pasargās jūsu māju no visiem insektiem (100% aizsardzība no moskītiem, mušām, odiem utt.).
  • Aizkavēs putekļu iekļūšanu telpās (piem. papeļu pūkām).

Cena par vienību — no 19 eiro

Lai saņemtu papildus informāciju vai konsultāciju, uzzinātu cenu vai izsauktu meistaru ar paraugiem un logu mērīšanai – zvaniet mums: 20-482-482

Moskītu tīkli uz rāmjiem

Tas ir vispopulārākais moskītu tīklu veids priekš plastikāta logiem. To neapstrīdama priekšrocība ir vienkārša un ļoti viegla konstrukcija. Moskītu tīkls ir uzstiepts uz plāna alumīnija rāmja, kurš ar maziem stiprinājumiem tiek piestiprināts pie loga. Montāžas laikā loga rāmis netiek bojāts, nav nekādas nepieciešamības urbt caurumus. Turklāt rāmi var viegli uzstādīt un demontēt jebkurā brīdī (piemēram, mēs iesakām to noņemt uz ziemas periodu).

Piedāvājam mūsu klientiem moskītu tīklus alumīnija rāmjos 7 dažādos toņos. Tīkls var būt izgatavots no stiklšķiedras vai alumīnija:

  • Standarts moskītu tīkls no stiklašķiedras
  • Moskītu tīkls no ļoti smalkiem, tumšākiem stiklašķiedras diegiem – mazāk redzams uz loga
  • Alumīnija moskītu tīkls – ļoti izturīgs, ir īpaši ieteicams uzstādīšanai telpās kur ir bērni vai dzīvnieki.

Rullo moskītu tīkli

Šis moskītu tīklu veids ir ļoti populārs mūsu klientu vidū pateicoties ļoti ērtai konstrukcijai – ar vienu kustību tīklu vai izstiept pa visu logu vai sarullēt. Atkarībā no moskītu tīkliem rāmjos, šī konstrukcija tiek cieši piestiprināta pie logu rāmja vai logu ailē. Rullo moskītu tīklus vai uzstādīt visiem logu veidiem un durvīm (tai skaitā gan plastikāta, gan koka).

Rullo moskītu tīklu konstrukcija ir pieejama divās standarta krāsās – baltā un brūnā. Bet pēc klienta pasūtījuma to var nokrāsot jebkurā citā tonī.

Rullo moskītu tīklu īpašība – maksimālais augstums 2350 mm, maksimālais platums 1500 mm. Tīkls šim veidam tiek izgatavots no stikla šķiedras.

Moskītu tīkli jumta logiem

Mēs varam izgatavot un uzstādīt moskītu tīklus arī uz jumta logiem (VELUX, Roto utt.)

  • Rullo moskītu tīkli jumta logiem

Tīkls ir ierullēts kasetē, kura tiek stiprināta loga ailē vai uz sienas, tādā veidā netraucējot loga atvēršanai vai aizvēršanai. Ļoti ērti lietošanā – ar vienu kustību var pilnībā aizvērt, un tādā pašā veidā arī atvērt. Tiek izgatavoti no stikla šķiedras. Kasete standartā komplektācijā ir baltā krāsā, bet nepieciešamības gadījumā to var nokrāsot jebkurā jūsu interjeram piemērotā krāsā.

  • Moskītu tīkli VELUX jumta logiem

VELUX insektu tīkli neļauj insektiem iekļūt telpās. Aizvērtā stāvoklī tīkls neaizsedz skatu un neierobežo svaiga gaisa ieplūšanu telpā. Insektu tīkli ir viegli lietojami. Kad tie vairs netiek lietoti, tie kārtīgi ievietojas plānā ietvarā jumta loga augšmalā. VELUX rokas vadības insektu tīkli ir viegli regulējami ar roku vai stieni.

  • Moskītu tīkli Roto jumta logiem

Pēc Roto insektu tīkla montāžas bez bailēm var atstāt atvētu logu vasaras dienās un vakaros. Šī smalkā un efektīgā aizsardzība ir viegli montējama, un tās konstrukcija paredz loga lejasdaļā izvietoto rokturi, kādēļ loga atvēršana un aizvēršana nav nekādā veidā apgrūtināta. Insektu tīkls sagatavots daudzkārtējai montāžai un demontāžai, ar šo pašu dota iespēja droši noņemt to uz ziemas sezonu.

Moskītu durvis

Mēs izgatavojam un uzstādām moskītu durvis, kuru priekšrocības ir īpaši novērtējuši privātmāju un vasarnīcu īpašnieki. Tās ir paredzētas uzstādīšanai ieejas un balkona durvīm.

Moskītu durvis tiek izgatavotas no ļoti viegla alumīnija karkasa, kuram ir uzstiepts moskītu tīkls. Karkasu piestiprina uz ieejas durvju rāmja vai durvju ailē.

Moskītu durvju profils ir pieejams 4 dažādos toņos. Tīkls tiek izgatavots no stikla šķiedras