Romiešu aizkari

Romiešu aizkari – lieliska alternatīva klasiskajiem auduma aizkariem. To pirmdzimtene ir Romas impērija, un savu nosaukumu un mehānismu tie ir mantojuši no seno romiešu kuģu burām, no kurienes arī ir izveidojies to nosaukums.

Cena par vienību — no 63 eiro

Romiešu aizkaru izgatavošanas cena, lielākoties ir atkarīga no nepieciešama izstrādājuma izmēriem un tam izvēlēta auduma.

Lai saņemtu papildus informāciju vai konsultāciju, uzzinātu cenu vai izsauktu meistaru ar paraugiem un logu mērīšanai – zvaniet mums: 20-482-482

Tie ir ļoti smalki, viegli regulējami un jums noteikti patiks to funkcionalitāte un kompaktums. Ar tiem var noformēt jebkuru jebkura izmēra un formas logu (īpaši labi tie izskatās uz ļoti šauriem logiem, bet uz platiem logiem var uzstādīt divus vai trīs aizkarus). Turklāt romiešu aizkari, atšķirībā no klasiskajiem auduma aizkariem, aizņem daudz mazāk vietas. Ar tiem var noformēt jebkuru telpu – bērnu istabu, viesistabu, guļamistabu, kabinetu. Romiešu aizkari tiek piestiprināti pie sienas vai griestiem, vai uz logu ailes.

Romiešu aizkarus var izmantot kā atsevišķu dekoratīvu elementu, kā arī kombinēt ar citiem aizkariem un žalūzijām.

Tikai augstākās kvalitātes materiāli

Romiešu aizkaru ražošanai tiek izmantots tikai augstākās kvalitātes Zviedrijā ražots mehānisms. Lai izveidotu aizkaru formu, audeklā tiek iešūtas horizontālās ļoti šauras plāksnītes. Nolaistā veidā tās iztaisno audumu, cieši aizsedzot logu. Kad aizkari tiek pacelti, veidojas viļņveida ieloces. Aizkaru atvēršana un aizvēršana tiek regulēta ar ļoti vienkāršu mehānismu – ķēdīti.

Mēs izgatavojam romiešu aizkarus no ļoti kvalitatīviem itāļu audumiem: dažāda blīvuma, krāsu un faktūras. Mūsu sortimentā ir vairāk par 170 auduma veidiem. Tehnoloģijas, kuras tiek pielietotas audumu ražošanā, pasargā to no izbalēšanas saulē un putekļu uzkrāšanās.

Kopšana

Atšķirībā no citu žalūziju veidiem, romiešu aizkarus var mazgāt. Tos var viegli noņemt no konstrukcijas un mazgāt ar rokām vai veļasmašīnā delikātā režīmā, 30C temperatūrā. Pēc mazgāšanās aizkarus nepieciešams izžāvēt un izgludināt. Ja vēlaties atsvaidzināt interjeru ar citas krāsas vai tekstūras audumu, jūs to ērti variet nomainīt ar jaunu.