Kasešu žalūzijas

Populārākais mūsdienīgu žalūziju veids.

Tiek piestiprinātas pie loga rāmja. Visvairāk piemērotas plastikāta logiem. Kasešu konstrukcijas krāsu daudzveidība ļauj uzstādīt tās jebkuras krāsas logiem. Vairāk par 600 audumu veidiem (tai skaitā saules atstarojošie un blackout audumi).

Cena par vienību — no 22 eiro

Kasešu žalūziju cena ir atkarīga no kasetes platuma un izvēlētā auduma.

Svarīgi: ja izstrādājuma augstums ir lielāks par 1800 mm – cena tiek rēķināta pēc auduma augstuma, nevis platuma.

Lai saņemtu papildus informāciju vai konsultāciju, uzzinātu cenu vai izsauktu meistaru ar paraugiem un logu mērīšanai – zvaniet mums: 20-482-482

Stiprināšanas veids un konstrukcija

  • Tiek piestiprinātas pie loga rāmja un līdz ar to netraucē lietot logu un palodzi. Logu var atvērt, aizvērt, uzstādīt vēdināšanas režīmā, un tajā pašā laikā žalūzijas var atrasties jebkura pozīcijā.
  • Gar žalūziju malām tiek piestiprināti dekoratīvi paneļi, kuri neļauj gaismai ieplūst pa malām, kā arī pasargā no auduma ieliekšanās, kad logs ir atvērts vēdināšanas režīmā.
  • Saglabā vēsumu vasarā un siltumu ziemā pateicoties savai īpašajai konstrukcijai.
  • Žalūziju konstrukcija sastāv no auduma, kurš ir sarullēts rullī un ievietots alumīnija kastē. Kaste tiek uzstādīta loga rāmja augšpusē. Kad audums ir pilnībā nolaists, tas ļoti cieši pieskaras stikla virspusei un pilda savu funkciju – pilnībā novērš gaismas plūsmu telpā.

Logi

  • Īpaši labi kasešu žalūzijas izskatās plastikāta logiem, veidojot vienotu stilu un konstrukciju. Bet individuālos gadījumos kasešu žalūzijas var uzstādīt arī koka un alumīnija logiem, kā arī durvīm (piem. balkona durvīm).
  • Kasešu konstrukciju krāsu daudzveidība (tai skaitā baltas, brūnas, sudrabainas, dažādu koka toņu imitācija) ļauj tās uzstādīt praktiski jebkuras krāsas logiem.

Audums

  • Kasešu žalūzijām ir izstrādāts visplašākais audumu klāsts – dažādu krāsu, blīvuma, faktūras, ar zīmējumiem un bez tiem, speciāli saules atstarojošie audumi, blackout audumi kuri 100% novērš gaismas caurlaidību. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 600 audumu.
  • Kasešu žalūzijas labi iederas jebkuras telpas interjerā. Pateicoties tam, ka audums nolaistā veidā pilnībā aizsedz logu, žalūzijas kļūst par neatņemamu interjera sastāvdaļu.

Regulēšanas mehānisms

  • Kasešu žalūziju regulēšana notiek ar ķēdes palīdzību, kura var būt uzstādīta jebkurā pusē.

Kopšana

  • Kasešu žalūzijas neprasa īpašu kopšanu. Audums ir apstrādāts ar speciālu līdzekli ar antistatiskām īpašībām, kas novērš putekļu uzkrāšanos.